o nas

Eldorado Sala zabaw już od 1999 roku organizuje fantastyczną zabawę dzieciom, stwarzając bajkowy świat Małego Żeglarza, który podróżując po morzach i oceanach zwiedza wiele wspaniałych zakątków i poznaje mnóstwo interesujących ludzi. Nasza sala zabaw posiada ponad 400 m2 konstrukcję zabawową stylizujacą Statek Piracki. Stwarza to najmłodszym nieograniczone możliwosci zabawy, kreatywności i realizowania swoich pomysłów, a konstrukcja labiryntów, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami, to miejsce które czasami jest żaglowcem Sindbada, a innym razem efektem waszej wyobrażni. Sala zabaw Eldorado zaprasza wszystkie dzieci, które w kreatywny sposób chcą spędzić miło czas.

                           

BEZPIECZNA ZABAWA

 

Dbając o bezpieczeństwo Dzieci, już na etapie planowania do współpracy zaprosiliśmy renomowaną kanadyjską firmę, która w pełni zrealizowała nasz projekt. Zadbaliśmy o to, aby nasza sala zabaw była zaplanowana perfekcyjnie. Konstrukcja spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa przeciw pożarowego, posiada atesty higieniczne, a przede wszystkim jako jedyna w Polsce uzyskała pozytywną opinię Instytutu Techniki Budowlanej.

Na terenie Eldorado znajduje się plac zabaw dla dzieci dostosowany do różnych grup wiekowych 

* Dla młodszych w wieku 2 - 5 lat przygotowaliśmy miejsce na naszej wyspie skarbów z zabawkami (renomowanych firm), a także czarodziejską toaletkę, przy której można pomalować sobie buzię ( atestowanymi farbkami za dodatkową opłatą ) i zamienić się w wymarzoną bajkową postać. 

* Dla dzieci w wieku 6-12 lat czeka zabawa na statku będącym ogromnym labiryntem ze zjeżdżalniami, przeciskaczami, mostami, basenem z piłeczkami, torem przeszkód oraz pochylniami imitującymi wodospady.

Eldorado Sala zabaw dzięki salom urodzinowym ( ze wspaniałą scenografią odzwierciedlającą życie w głębinach morskich) zorganizuje niezapomniane przyjęcie urodzinowe dbając, aby zabawa była kreatywna. Gwarantujemy tematyczną dekorację sal oraz poczęstunek w formie bufetu o czym więcej w zakładce Przyjęcia Urodzinowe.  

Show More

Eldorado Sala zabaw dla dzieci

Carrefour Bemowo , 1 piętro

ul. Powstańców Śląskich 126

01-466 Warszawa

Uwaga zmiana godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek       16.00-20.00

Sobota                               12.00-20.00

Niedziela                           12.00-20.00

Niedziela niehandlowa   10.00-18.00